AJAXtip.cz - Tipovací portál Pravidla

Pravidla

Soutěž byla zahájena týden před prvním zápasem. Soutěžit můžete v jedenácti kolech podle jednotlivých měsíců. Za celou sezónu budou dle celkového pořadí oceněni 3 nejlepší. Všichni výherci budou informováni e-mailem.

O co se soutěží?

Soutěž probíhá hlavně pro zábavu, ale máme pro vás připravené i nějaké věcné ceny od sponzorů.

Podmínky účasti ve hře

Soutěže se může bezplatně zúčastnit každý, kdo je zaregistrovaný na našich webových stránkách www.ajaxtip.cz

Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění.

V případě, že se výhercem stane osoba mladší 18 let, je povinna dostavit se k převzetí výhry nebo hlavní výhry se svým zákonným zástupcem. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Jak se zaregistrovat?

Pokud ještě nejste na našich stránkách zaregistrováni, vyplňte registrační formulář, který bude obsahovat přihlašovací jméno, heslo, e-mail, adresu a telefon. Po uložení formuláře vám bude odeslán kontrolní e-mail pro archivaci přihlašovacích údajů. Telefon ani e-mail nebude na stránkách nikde zveřejněn.

Je přísně zakázáno zakládat více uživatelských účtu jednou osobou. Pokud bude takové jednání odhaleno, budou všechny uživatelské účty zablokovány.

Jak tipovat?

Nejprve je nutné se přihlásit přes odkaz v záhlaví webu. Na stejném místě se po přihlášení zobrazí "Uživatelský panel", kde má uživatel možnost měnit svoji fotografii, nastavení stránek, osobní údaje a také se zde může odhlásit.

Tipovat se bude vyplněním skóre u jednotlivých utkání. Tipy je možné zadávat či dodatečně měnit nejpozději 60 minut před časově určeným zahájením utkání. Za výsledek utkání se považuje skóre dosažené po základní hrací době.

V průběhu celé soutěže budete mít možnost kontroly průběžných výsledků jak svých, tak ostatních tipujících.

Hodnocení

Rozdělení bodů za zápas:


Přesný tip na výsledek - 15 bodů
Správný tip 1-0-2 - 5 bodů
Špatný tip - 0 bodů

V případě rovnosti bodů hráčů na prvních příčkách rozhodne o jejich umístění větší počet přesných tipů, poté správných "jednotipů" (1, 2, 0) a poté tipů těsně vedle.

Jestliže zápas bude kontumován, považuje se za neodehraný a tudíž se tipy na tento zápas nebudou započítávat. Zpětně kontumované zápasy (například při vyloučení týmu ze soutěže), mohou být započítány s původním výsledkem.